Chimo

Chimo

Mon May 22 10:00 2017 NZST
Run: 3nm (5.4km)
18 19.747N 64 56.940W

Aan de mooring in Ruyter Bay St Thomas waar 23 mei de boot geladen gaat worden.

Mon May 15 7:03 2017 NZST
Run: 14.9nm (27km)
18 21.922N 64 55.449W

Voor anker in Magens Bay bij het langste en drukste strand van de USVI.

Sun May 14 9:38 2017 NZST
Run: 4.6nm (8.3km)
18 18.482N 64 42.359W

Salt Pond Bay. Wit strand, kristal helder water, roggen, schildpadden, barracudas. Kortom een heel bijzondee prachtige baai met maar twee andere boten.

Fri May 12 10:00 2017 NZST
Run: 3.2nm (5.8km)
18 21.781N 64 44.717W

In het prachtige Francis Bay

Thu May 11 10:00 2017 NZST
Run: 30.1nm (54.5km)
18 20.558N 64 47.338W

Via Cruz Bay om in te checken naar Caneel Bay.

Tue May 9 9:05 2017 NZST
Run: 21.1nm (38.2km)
18 30.146N 64 21.719W

Voor anker bij Bitter End Yacht Club en Saba Island.

Thu May 4 8:28 2017 NZST
Run: 7.4nm (13.4km)
18 19.027N 64 37.058W

Voor anker bij Norman Island. Fantastische plek.

Wed May 3 10:54 2017 NZST
Run: 23.7nm (42.9km)
18 23.183N 64 42.168W

Liggen in Sopers Hole. Morgen naar de US Virgin Islands met de ferry op en neer om het Amerikaanse visum te activeren.

Sun Apr 30 6:11 2017 NZST
Run: 1.7nm (3.1km)
18 30.142N 64 21.740W

De was gedaan in Leverick. Daarna gelijk door naar Saba Rock.

Sat Apr 29 9:33 2017 NZST
Run: 11.6nm (21km)
18 30.016N 64 23.314W

Via Trellis bay, om Barbara naar het vliegveld te brengen, naar Leverick bay. Vanavond live muziek in het Leverick bay resort.

Sat Apr 29 2:01 2017 NZST
Run: 8nm (14.5km)
18 23.031N 64 30.909W

Cooper Island, heerlijk zwemwater, happy hour, en bbq.

Thu Apr 27 9:43 2017 NZST
Run: 12.3nm (22.3km)
18 19.122N 64 36.992W

Norman Island. Perfect wit strand, happy hour, pain killers en Carib.

Wed Apr 26 7:29 2017 NZST
Run: 30.8nm (55.7km)
18 26.593N 64 45.038W

In de baai van Jost van Dyke. Genoemd naar een oud Hollandse piraat.

Tue Apr 25 3:51 2017 NZST
Run: 15.3nm (27.7km)
18 43.356N 64 23.118W

Bij het prachtige vlakke winderige Anegada.

Sun Apr 23 9:16 2017 NZST
Run: 7.3nm (13.2km)
Avg: 13.9knts
24hr: 333.7nm
18 30.127N 64 21.756W

En door naar Saba Rock om het voeren van tarpons te bekijken en voor het Happy Hour ?

Sun Apr 23 8:44 2017 NZST
Run: 5.7nm (10.3km)
18 25.888N 64 26.732W

Voor anker bij de prachtige en indrukwekkende The Baths.

Fri Apr 21 10:00 2017 NZST
Run: 8nm (14.5km)
18 22.937N 64 30.913W

Cooper Iand om te snorkelen

Wed Apr 19 10:00 2017 NZST
Run: 7.5nm (13.6km)
18 18.984N 64 36.981W

Twee dagen bij het gezellige Norman Island.

Tue Apr 18 10:00 2017 NZST
Run: 11.5nm (20.8km)
Avg: 2.6knts
24hr: 63.3nm
18 21.523N 64 35.016W

Voor anker in Peter Island.

Tue Apr 18 10:00 2017 NZST
Run: 4.9nm (8.9km)
18 25.478N 64 36.635W

In Roadtown voor boodschappen. Daarna door naar Peter Island

Tue Apr 18 5:38 2017 NZST
Run: 6nm (10.9km)
18 27.223N 64 26.341W

In Spanishtown voorde Eastern Parade.

Mon Apr 17 5:44 2017 NZST
Run: 11.1nm (20.1km)
18 26.881N 64 31.843W

In Trellis bay, Beef island. Naast het vliegveld waar Barbara vanavond aankomt.

Sat Apr 15 6:32 2017 NZST
Run: 5.7nm (10.3km)
18 30.422N 64 22.404W

Liggen weer bij Prickly Pear island samen met de Sea for Miles. Prachtig helder water. Hele onderkant weer schoon gemaakt. Zat 1 cm dikke aangroei op van pokken en algen. Nu alleen de kiel nog schoonmaken maar dat doen we met de duikfles.

Fijne paasdagen met waarschijnlijk mooier weer dan hier
Fri Apr 14 12:36 2017 NZST
Run: 4.8nm (8.7km)
18 27.223N 64 26.341W

Kort bezoek aan Spanish Town.

Thu Apr 13 4:20 2017 NZST
Run: 0.9nm (1.6km)
18 30.0N 64 23.1W

Voor anker bij Leverick Bay. Hier staan vier wasmachines dus kan de was weer eens gedaan worden!!

Thu Apr 13 0:30 2017 NZST
Run: 90.2nm (163.3km)
18 30.5N 64 22.5W

Na15 uur varen aangekomen in de Britse Maagdeneilanden. Voor anker bij Prickly Pear Island.

Thu Mar 23 9:17 2017 NZDT
Run: 18nm (32.6km)
18 02.313N 63 05.522W

Voor anker in Simpson Bay, St Maarten.

Tue Mar 21 2:35 2017 NZDT
Run: 75.7nm (137km)
17 54.329N 62 51.425W

Voor anker bij Gustavia, St Barth

Fri Mar 17 7:27 2017 NZDT
Run: 34nm (61.5km)
17 33.187N 61 46.107W

Voor anker in Cocoa Bay, Barbuda. Helder water en zover je kunt kijken prachtig wit strand.

Thu Mar 16 5:08 2017 NZDT
Run: 9nm (16.3km)
17 4.533N 61 53.707W

Voor anker in Jolly harbour.

Tue Feb 28 12:00 2017 NZDT
Run: 49.1nm (88.9km)
17 01.023N 61 46.425W

We hebben een zeer heftige tocht gehad. Windkrach 5 tot 7 aan de wind. Grote hoeveelheden water over dek en in de kuip. Enorme golven met cross zeeen. Het spoot onder de buiskap door. Werkelijk alles is zout. De hele weg met zwemvesten aan aangelijnd gezeten. Maar nu voor anker in Falmouth harbour op Antigua waar we een weekje blijven.

Mon Feb 27 9:06 2017 NZDT
Run: 33.5nm (60.6km)
16 18.409N 61 47.931W

Rustig zeiltochtje gehad met lichte wisselende winden. Liggen nu voor anker in Deshaies, Gouadeloupe.

Wed Feb 22 7:24 2017 NZDT
Run: 42.5nm (76.9km)
Avg: 3.1knts
24hr: 75.5nm
15 51.986N 61 35.266W

Na een zeer onrustige rollende nacht vroeg vertrokken. Onderweg van weinig wind tot zeer heftige buien met wind uit het westen! We liggen we nu voor anker bij Terre de Haut, Les Saintes, Guadeloupe.

Tue Feb 21 17:53 2017 NZDT
Run: 39.9nm (72.2km)
15 17.19765N 61 22.62835W

Na een mooie zeiltocht nu bij Roseau in Dominica.

Mon Feb 20 12:42 2017 NZDT
Run: 17.6nm (31.9km)
14 44.492N 61 10.691W

Lekker zeiltochtje van Grand Anse d'Arlet naar Saint Pierre. Nu een nachtje voor anker hier samen met de Sea for Miles en Umnyana.

Tue Feb 14 7:35 2017 NZDT
Run: 30.8nm (55.7km)
14 30.179N 61 5.267W

Na een mooie rustige zeiltocht geankerd in Grande Anse d'Arlets, Martinique.

Sat Feb 11 8:16 2017 NZDT
Run: 8.8nm (15.9km)
14 4.568N 60 57.488W

Voor anker in Rodney Bay. De plaats waar we vorig jaar na onze oceaanoversteek aankwamen.

Wed Feb 8 9:57 2017 NZDT
Run: 68nm (123.1km)
13 57.949N 61 1.365W

Na een lange dag zeilen, nu aan de mooring in Marigot, St Lucia.

Lekker weer aan het zeilen in mooi weer, denk maar aan de kou hier
Thu Jan 26 7:03 2017 NZDT
Run: 21.2nm (38.4km)
13 00.3N 61 14.6W

Na een mooi zeiltochtje vanaf Canouan nu voor anker in de Princess Margaret Bay, Bequia.

Liggen al anderhalve week hier. Vermaken ons uitstekend en blijven nog een paar dagen.

Geweldig om jullie zo te kunnen volgen en te dromen over waar jullie nu weer ronddwalen. X Mark

👍🏖
Wed Jan 25 4:06 2017 NZDT
Run: 5.7nm (10.3km)
12 42.6N 61 19.7W

Voor anker in Charlestown Bay, Canouan.

Mon Jan 23 5:03 2017 NZDT
Run: 2.8nm (5.1km)
12 37.9N 61 21.4W

Voor anker bij het Horseshoe rif in de Tobago Keys. Kristal helder water. Zwemmen tussen de schildpadden. Een stuk tunavis gekocht van een plaatselijke visser. Heerlijk

Sun Jan 22 5:42 2017 NZDT
Run: 6.8nm (12.3km)
12 38.08613N 61 23.85916W

Voor anker in Saline Bay van het eiland Mayreau

Sat Jan 21 8:12 2017 NZDT
Run: 4.3nm (7.8km)
12 32.18298N 61 23.39825W

Voor anker bij Petit St Vincent. Wandeling gemaakt op Petit Martinique

Tue Jan 17 10:54 2017 NZDT
Run: 10.8nm (19.5km)
12 35.68267N 61 24.74751W

Voor anker achter het rif bij Clifton, Union Island, onderdeel van St Vincent and the Grenadines. Naar het vliegveld gelopen en daar ingechecked bij Immigration en Customs.

Wed Jan 11 11:50 2017 NZDT
Run: 34nm (61.5km)
12 27.323N 61 29.167W

Mooi plekje voor anker in Tyrrelbay. Veel klusjes dus hard gewerkt.

Tue Jan 10 9:10 2017 NZDT
Run: 2.7nm (4.9km)
12 2.435N 61 45.430W

St George, de hoofdstad van Grenada. We liggen voor anker en op de deining rollen we als een gek. Zeer oncomfortabel.

Mon Jan 9 23:24 2017 NZDT
Run: 0.4nm (0.7km)
12 0.38100N 61 44.26283W

Voor anker naast Hog island.

Sat Jan 7 0:17 2017 NZDT
Run: 0.1nm (0.2km)
12 0.60090N 61 44.02481W

In whispercovemarina.com

Fri Dec 9 1:57 2016 NZDT
Run: 0.4nm (0.7km)
12 0.58469N 61 44.07495W

Aan de mooring van Whisper Cove Marina

Sun Oct 30 21:06 2016 NZDT
12 0.61397N 61 44.40075W

Op de kant in Clarkes Court and Marina, Grenada.

No blogs available for this yacht.